• Detail firmy

Lukáš Grmolec

Základní popis

Náš stálý pracovní tým má 10 specializovaných odborníků Z mnoha činností které vykonáváme, se zaměřujeme převážně na montáže v rodinných domech, průmyslových halách a nákupních centrech

Adresa

Brandlova 92/1
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72411481

Výrobky, činnosti

Silnoproud,Slaboproud

Kontaktní údaje

E-mail: grmolec.l@centrum.cz
WWW: www.grmolecelektro.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Grmolec - Majitel

Mobil: 777 031 602
Další firmy v oboru

Pavel Zouhar - Elektroinstalace

Specializujeme se na kompletní realizací elektro rozvodů. Zajišťujeme elektroinstalační práce menšího i většího rozsahu. Provádíme přípravu pro slaboproudé rozvody STA, internet - zatrubkování a další.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.