• Detail firmy

Lukáš Franěk

Základní popis

Nabízíme kalkulaci, zaměření, 3D grafický návrh. Vyrábíme na míru kuchyně, kuchyňské linky, obývací i dětské pokoje, ložnice, postele, dveře, schody, podlahy, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, nábytek na míru, vestavěné skříně,

Adresa

Tuřanka 295/52
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70495548
DIČ:  CZ70495548

Výrobky, činnosti

Nabízíme kalkulaci, zaměření, 3D grafický návrh.

Vyrábíme na míru kuchyně, kuchyňské linky, obývací i dětské pokoje, ložnice, postele, dveře, schody, podlahy, vestavěné skříně, ...

Kontaktní osoba

Lukáš Franěk - Jednatel

Mobil: 607 213 213
E-mail: luk.franek@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-brno.webnode.cz
Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Roman Lacka - Truhlářství

Zaměřujeme se na výrobu kuchyňských linek, kancelářského nábytku, recepčních pultů, ložnic, obývacích stěn, nábytku do dětských pokojů, vestavěných skříní či lékárenského a laboratorního nábytku.

Josef Daněk - výroba nábytku a interiérů

Specializujeme se na vizualizace a návrhy interiérů. Zajišťujeme truhlářskou výrobu. Vyrobíme jakýkoliv kus nábytku nebo kompletní sestavu na zakázku.