• Detail firmy

Lukáš Doležálek

Základní popis

Navrhuje, zprostředkovává a realizuje akce všeho druhu. Našim cílem je uspořádat jedinečnou a nezapomenutelnou událost, ze které si každý odnese ty nejlepší zážitky.

Adresa

Třešňová 1172
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87600919
DIČ:  CZ9106173219
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Navrhuje, zprostředkovává a realizuje akce

Svatby, Registrované partnerství, Reklamní kampaně, Firemní večírky, Narozeninové oslavy a mnoho dalšího...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 313 741
E-mail: dolezalek@alpd.cz
WWW: www.ALPD.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Doležálek - Majitel

Mobil: +420 775 313 741
E-mail: dolezalek@alpd.cz
Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Marek Bortlík - TO.MA.

Zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných briket a pelet. Dodáváme brikety a pelety pro všechny druhy topení na dřevo - pro automatické kotle, kachlová kamna, kuchyňské sporáky nebo otevřené krby. Zajišťujeme hostinskou činnost, pořádáme oslavy, svatby, zábavy nebo plesy.