• Detail firmy

Lukáš Czeczotka

Základní popis

Zakázková výroba nábytku na míru a dalších stolařských výrobků. Celkové vybavení rodinných domů a bytů - nábytek do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, pracoven, předsíní, koupelnový nábytek, kuchyně. Vše včetně spotřebičů a dalších doplňků.

Adresa

Milíkov 226
739 81 Milíkov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74711482
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby - výroba

- kuchyně, ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, předsíně, kanceláře, schody a schodiště, dveře a zárubně, zábradlí, vestavěný nábytek, atd...

Kontaktní osoba

Lukáš Czeczotka - Majitel

Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.