• Detail firmy

Lukáš Charvát

Základní popis

Jsme malá stavební a zprostředkovatelská firma, která jako jedna z mála na trhu nabízí jedinečné slevy pro své zákazníky. Naše firma nabízí 100% záruku spookojenosti za velmi výhodné a hlavně individuálně stanovené ceny. Podnikáme na celém území ČR!

Adresa

Skalková 5207
430 04 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87593246
DIČ:  CZ9005292637

Výrobky, činnosti

Specializované stavební práce a jiné stavební čin.

Jsme malá stavební a zprostředkovatelská firma, která jako jedna z mála na trhu nabízí jedinečné slevy pro své zákazníky.

Kontaktní údaje

E-mail: kensalat@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Charvát - Generální ředitel

Telefon: 725 100 354
E-mail: kensalat@seznam.cz
Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.