• Detail firmy

Lukáš Chadim

Základní popis

Tyto webové stránky jsou věnovány zejména prezentaci mé dosavadní fotografické tvorby a mnou nabízeným fotografickým službám.

Adresa

Lhota 48
751 31 Lhota

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02533821

Výrobky, činnosti

Fotografie

Kontaktní osoba

Lukáš Chadim - Majitel

Mobil: +420 775 271 611
E-mail: lukaschadim@seznam.cz
Další firmy v oboru

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.