• Detail firmy

Lukáš Burda

Základní popis

Projekce, dokumentace - pozemní stavby, vypracovávání vizualizací i animovaných projekcí staveb, projektová činnost ve výstavbě

Adresa

Zápy 261
250 01 Zápy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48962686

Výrobky, činnosti

Projekce, dokumentace - pozemní stavby

Projekce, dokumentace - pozemní stavby, vypracovávání vizualizací i animovaných projekcí staveb, projektová činnost ve výstavbě

Kontaktní údaje

E-mail: burda-albis@volny.cz
WWW: www.albis-atelier.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Burda - Majitel

Mobil: +420 608 881 779
Další firmy v oboru

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

ANODA, s.r.o.

Specializujeme se na certifikovaná měření osvětlení, zpracování znaleckých posudků, studií, návrhů osvětlení, pasportů, generelů a koncepcí veřejného osvětlení a další. Zaměřujeme se i na osvětlení pracovišť, sportovišť a tunelů, denní osvětlení a zpracování dat.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.