• Detail firmy

Lukáš Bláha

Základní popis

Kompletní web design a programování webových stránek a eshopů.

Adresa

Bohuslava Martinů 840/51
602 00 Brno - Stránice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75759390

Výrobky, činnosti

Webdesign a programování

Kompletní web design a programování webových stránek a eshopů. Máme v této oblasti více jak 10 let zkušeností a spoustu úspěšně realizovaných projektů.

Kontaktní údaje

E-mail: lukas.blaha@xproduction.cz
WWW: www.xproduction.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Bláha - Majitel

Mobil: +420 776 569 168
E-mail: lukas.blaha@xproduction.cz
Další firmy v oboru

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.