• Detail firmy

Lukáš Babiš - REKTIS

Základní popis

Zaměřujeme se na reklamu a tisk. Vyrábíme billboardy a plachty s instalací i ve výškách. Tisk katalogů, návodů a etiket. Nabízíme reklamní předměty.

Adresa

Mírová 1038
735 81 Bohumín - Nový Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87236737

Výrobky, činnosti

REKLAMA A TISK

Kontaktní osoba

LUkáš Babiš - Jednatel

Mobil: 774 285 515
E-mail: lukas.babis@rektis.cz
Další firmy v oboru

DIVANA DESIGN - Ivana Rütel

Zaměřujeme se na Homestaging - profesionální úpravu interiérů nemovitostí za účelem prodeje. Realizujeme rekonstrukce a renovace interiérů.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.