• Detail firmy

LUGA ABRASIV-CZ s.r.o.

Základní popis

Výrobky LUGAABRASIV jsou vyráběny v Lužském abrazivním závodě ve městě Luga v Ruské federaci a patří mezi největší výrobce brusiva na světě.Tento závod vyrábí kromě širokého sortimentu brusných nástrojů také žáruvzdorné nádoby na tavení.

Adresa

Prudice 17
391 43 Prudice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26094657

Výrobky, činnosti

Dovoz a distribuce brusiva.

Kontaktní údaje

E-mail: lugaabrasiv@centrum.cz
WWW: www.lugaabrasiv.cz

Kontaktní osoba

Petr Monhart - Jednatel

Mobil: +420 606 796 057

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

HELTOS a.s.

Naše společnost se specializuje na výrobu stolních a sloupových vrtaček a stojanových a pásových brusek. K vrtačkám a bruskám dodáváme veškeré příslušenství a zajišťujeme jejich následný servis. Opravujeme všechny typy vrtaček a brusek. Technické parametry vyráběných produktů naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.