• Detail firmy

Ludvika Balounová

Základní popis

Zpracování mezd, mzdové agendy a personalistiky pro malé i velké společnosti. Vedením účetnictví, daňové evidence a daní.

Adresa

Sídliště 1458/37
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68558473
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní firma

Specializuje se především na mzdy, mzdovou agendu a personalistiku pro malé i velké společnosti. Zároveň se zabývám i vedením účetnictví, daňové evidence a daní.

Kontaktní údaje

E-mail: ludvika.balounova@gmail.com
WWW: www.ludvika.cz

Kontaktní osoba

Ludvika Balounová - Majitel

Mobil: +420 603 760 609
E-mail: ludvika.balounova@gmail.com
Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

Marcela Selešiová

Nabízíme vedení účetnictví. Poskytujeme služby v oblasti daňové evidence, DPH a dalších daní, mzdy a personalistice. Zajišťujeme zastupování při jednání na úřadech.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.