• Detail firmy

Ludvika Balounová

Základní popis

Zpracování mezd, mzdové agendy a personalistiky pro malé i velké společnosti. Vedením účetnictví, daňové evidence a daní.

Adresa

Sídliště 1458/37
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68558473
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní firma

Specializuje se především na mzdy, mzdovou agendu a personalistiku pro malé i velké společnosti. Zároveň se zabývám i vedením účetnictví, daňové evidence a daní.

Kontaktní údaje

E-mail: ludvika.balounova@gmail.com
WWW: www.ludvika.cz

Kontaktní osoba

Ludvika Balounová - Majitel

Mobil: +420 603 760 609
E-mail: ludvika.balounova@gmail.com
Další firmy v oboru

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.