• Detail firmy

Ludvík Čuba

Základní popis

Dodáváme bytový nábytek na míru a navrhujeme interiéry firem, pohostinských zařízení a veřejných prostor. Zajistíme návrh a dodávku nábytku a zařízení. Vyrábíme nábytek na zakázku, altány, pergoly, dětské domečky, houpačky, skluzavky a pískoviště.

Adresa

Květná 302
763 14 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75797798
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba bytového nábytku na míru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 708 089
E-mail: qstol@seznam.cz
WWW: www.qstol.cz

Kontaktní osoba

Ludvík Čuba - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.