• Detail firmy

Ludmila Petráková

Základní popis

Naše ofsetová tiskárna Vám nabízí zpracování zakázky počínaje grafickým návrhem, čb. i plnobarevný tisk a knihařské zpracování. Kopírování barevné i čb. Výroba razítek. Potisky textilií, keramiky a cukrářského papíru včetně cukrářských pomůcek.

Adresa

V Parcelách 924/6
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16948602
DIČ:  CZ525207284
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tisk výročních zpráv a ročenek, katalogů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 840 923
E-mail: obchodweb@seznam.cz
E-mail: edit@edittisk.cz
WWW: www.edittisk.cz
WWW: www.obchodweb.cz

Kontaktní osoba

Ludmila Petráková - Jednatel

Mobil: +420 602 840 923
E-mail: obchodweb@seznam.cz
Další firmy v oboru

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.