• Detail firmy

Ludmila Guzmanová

Základní popis

Nabízím překlady z a do ruštiny, němčiny a španělštiny. Specializuji se na odborné texty z oblasti techniky a ekonomiky včetně strojírenství.

Adresa

Hraběšice 27
788 15 Hraběšice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15433005
DIČ:  CZ466206206

Výrobky, činnosti

Překlady

Kontaktní údaje

WWW: www.preklady-guzmanova.eu

Kontaktní osoba

Ludmila Guzmanová - Majitel

Mobil: +420 608 757 800
E-mail: guzmanoval@seznam.cz
Další firmy v oboru

Václav Trajer

Zajišťuji korektury českého jazyka. Provádím jazykové korektury diplomových prací, opravuji rukopisy, referáty, brožury a jiné česky psané texty. Pracuji s veškerými formáty. Další činností, kterou se zabývám, jsou překlady z českého jazyka do angličtiny. Garantuji profesionální služby, rychlost a kvalitu.

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .