• Detail firmy

Luďka Svrčinová

Základní popis

Provozujeme čalounictví, velkoobchod - maloobchod bytového textilu, doplňků a španělských dek. Vyrábíme válendy, postele, rozkládací křesla.

Adresa

ZÁBLATSKÁ 1282
735 32 Rychvald

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46604421
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

čalouněný nábytek

Kontaktní osoba

LUĎKA SVRČINOVÁ - Jednatel

Telefon: +420 596 546 433
Mobil: +420 777 026 403
E-mail: sludka@seznam.cz
WWW: www.calo-s.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Miroslav Kotásek - ČALOUNICTVÍ

Zabýváme se přečalouněním a opravou sedacích souprav, křesel, židlí či dveří. Vyrábíme matrace i taburety. Provozujeme autočalounictví.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.