• Detail firmy

Ludevít Horvath

Základní popis

Muzeum alchymie, prohlídky podzemí, alchymistická laboratoř z dob Rudolfa II., prodejna originálních bylinných elixírů.

Adresa

Letovská 546
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13800825
  • Služby

Výrobky, činnosti

Muzeum Speculum Alchemiae

Muzeum alchymie v Praze, jeden z nejstarších domů, pod kterým byla objevena alchymistická laboratoř Rudolfa II.,pod domem se nacházejí tajné podzemní katakomby. Tajná chodba z Pražského Hradu na Staroměstské náměstí.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 345 234
E-mail: info@alchemiae.cz
WWW: http://www.alchemiae.cz/cs

Kontaktní osoba

Horváth Ludevít - Majitel

Mobil: 777 345 234
E-mail: info@alchemiae.cz
Další firmy v oboru

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.