• Detail firmy

Luděk Vinický

Základní popis

Nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích se sprchou a vlastním WC. Možnost pořádání firemních akcí, rautů, oslav a večírků.

Adresa

Podkopná Lhota 10
763 18 Podkopná Lhota

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10572741

Výrobky, činnosti

Ubytování v hotelu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 988 271
Mobil: +420 603 842 242
E-mail: hotel.slivin@seznam.cz

Kontaktní osoba

Luděk Vinický - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.