• Detail firmy

Luděk Stöhr

Základní popis

Nabízí servis a prodej svařovací techniky, svařovacích a plasmových hořáků a samostmívacích kuklí. Provádí elektroinstalace.

Adresa

Těchlovská 1088
763 12 Vizovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15246736
DIČ:  CZ5808240647
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- servis a prodej svařovací techniky, svařovacích a plasmových hořáků a samostmívacích kuklí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 452 663
Mobil: +420 603 257 080
E-mail: ludek.stohr@volny.cz
WWW: www.stohrelektro.cz

Kontaktní osoba

Luděk Stöhr, E.I.S. - Majitel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.