• Detail firmy

Luděk Sovadina

Základní popis

Nabízíme stěhovací služby dle požadavků zákazníka. Od jednoduchého stěhování až po kompletní přestěhovacíslužby.Dále provádíme veškeré vyklízecí práce a to jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy a bytová družstva. Provozujeme autodopravu do 3,5t.

Adresa

Pivovarská 984
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88863719
DIČ:  CZ6912302210
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhovací služby

Stěhování osob,domácností i firem, od přepravy až po kompletní stěhovací služby, včetně montáže a demontáže. Plzeňský kraj, celá ČR.

Kontaktní osoba

Luděk Sovadina - Majitel

Mobil: +420 777 301 240
E-mail: lsautodoprava@seznam.cz
Další firmy v oboru

DHW Pro s.r.o.

Provoz mezinárodní velkoobjemové dopravy.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.