• Detail firmy

Luděk Rusler

Základní popis

Vyrábíme zakázkový nábytek převážně z laminované dřevotřísky: Kancelářský nábytek Lékařský nábytek (ordinace, sesterny, čajové kuchyně) Kuchyňský.

Adresa

Rolencova 65/22
620 00 Brno - Holásky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47952121

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Vyrábíme zakázkový nábytek převážně z laminované dřevotřísky: Kancelářský nábytek, Lékařský nábytek (ordinace, sesterny, čajové kuchyně), Kuchyňský nábytek.

Kontaktní osoba

Luděk Rusler - Majitel

Mobil: +420 602 747 616
E-mail: rusler@volny.cz
WWW: www.volny.cz/rusler
Další firmy v oboru

RUDOLF VALACH - DŘEVOVÝROBA

Specializujeme se na dřevovýrobu. Naší hlavní činností je výroba palet, přepravních beden a dřevěných roštů. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, zakládáme si na individuálním přístupu a komunikaci. Vyhovíme Vašemu přání a vyrobíme zboží přímo na míru.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.