• Detail firmy

Luděk Roudenský

Základní popis

Zabýváme se především výrobou a prodejem litinových zahradních umyvadel a kohoutků. Dále vyrábíme také žulová umyvadla, koryta v několika variantách

Adresa

Chotýčany 39
373 62 Chotýčany

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73543098
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba a prodejem litinových umyvadel a kohoutků.

Zabýváme se především výrobou a prodejem litinových zahradních umyvadel a kohoutků. Dále vyrábíme také žulová umyvadla, koryta v několika variantách, solitery a různorodý sortiment doplňků do zahrady.

Kontaktní údaje

E-mail: ludek.roudensky@seznam.cz
WWW: www.litina-umyvadla.cz

Kontaktní osoba

Luděk Roudenský - Majitel

Mobil: +420 602 887 132

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.