• Detail firmy

Luděk Řípa s.r.o.

Základní popis

Nákladní doprava - těžká autodoprava Zemní práce provádí - kompletní zemní a výkopové práce - terénní úpravy - základové desky

Adresa

Chotíkov 271
330 17 Chotíkov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01833677

Výrobky, činnosti

Autodoprava,zemní práce,zemědělská činnost

Kontaktní údaje

E-mail: ludekripa@seznam.cz

Kontaktní osoba

Luděk Řípa - Jednatel

Mobil: +420 602 182 756
Další firmy v oboru

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

PALIVA Stříbro, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je prodej pevných paliv. Dodáváme uhlí, brikety a palivové tvrdé i měkké dřevo, včetně řezání a štípaní dřeva. Dále se zabýváme prodejem štěrků a písků. Zajišťujeme autodopravu a skládání materiálu pásovým dopravníkem. Zboží připravíme dle individuálních požadavků zákazníka.