• Detail firmy

Luděk Procházka

Základní popis

Provádíme veškeré sklenářské práce,zasklívání oken a dveří,přetmelení skleníků,skleněné zábradlí a obklady kuchyní,sprchové kouty,zrcadlové stěny, akvária a terária na míru.

Adresa

Dvořákova 863
373 41 Hluboká nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10273565

Výrobky, činnosti

veškeré sklenářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 262 959
E-mail: info@pro-sklo.cz
WWW: www.pro-sklo.cz

Kontaktní osoba

Luděk Procházka - Majitel

Mobil: +420 605 010 935
E-mail: info@pro-sklo.cz
Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.