• Detail firmy

Luděk Pelikán

Základní popis

Nabízí plný rozsah sklenářských prací jak na dílně tak i dodávky u zákazníka a také dodávku samotného materiálu. Hlavní činností sklenářství je zasklívání ve stavebnictví, výroba skla a jeho opracování pro interiéry.

Adresa

Božetěchova 3
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10548793
DIČ:  CZ6612191828
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zpracování skla

- výroba izolačních dvojskel a montáž. Výroba zrcadel a jejich lepení. Broušení, vrtání pískování skel. Bezpečnostní skla - montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 212 138
Mobil: +420 605 851 415
E-mail: sklenarstvibulharska@seznam.cz
WWW: www.sklenarstvibrno.cz
WWW: katalog.atlas.cz/firm/default.aspx?id=425499

Kontaktní osoba

Luděk Pelikán - Jednatel

Mobil: +420 603 447 336
Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.