• Detail firmy

Luděk Novák, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí

Adresa

Holubova 735
534 01 Holice v Čechách

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27460975
Rok založení:  2004
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

kameny

Nej agregáty. důležitější, prakticky jediná ruda Al; méně kvalitní bauxity slouží k výrobě syntetického korundu, kamenců, absorpčních prostředků

Kontaktní údaje

Telefon: 466 682 326
Fax: 466 682 326
E-mail: ludek.novak@volny.cz
WWW: www.ludeknovak.cz

Kontaktní osoba

Luděk Novák - Jednatel

Mobil: 602 483 162

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.