• Detail firmy

Luděk Lesonický

Základní popis

Servis a opravy oken a dveří z plastu, dřeva a hliníku. Provádíme pravidelné pozáruční servisní prohlídky. Montujeme stínící techniku.

Adresa

Jezeřany-Maršovice 266
671 75 Jezeřany - Maršovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87308509

Výrobky, činnosti

Servis a opravy

oken a dveří z plastu, dřeva a hliníku. Provádíme pravidelné pozáruční servisní prohlídky. Montujeme stínící techniku.

Kontaktní údaje

E-mail: llservis@email.cz
WWW: www.servis-oken-praha.cz

Kontaktní osoba

Luděk Lesonický

Mobil: +420 725 565 555
E-mail: llservis@email.cz
Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.