• Detail firmy

Luděk Kvapil

Základní popis

Online marketing na míru. Specializuji se zejména na SEO, sociální sítě, obsahový management a webovou analytiku.

Adresa

Smetanova 1280
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87615053

Výrobky, činnosti

Optimalizace webových stránek - SEO

Má Váš web malou návštěvnost z vyhledávačů? Zeptejte se mě na možnosti optimalizace Vašeho webu. Optimalizovaný web je srozumitelný lidem i vyhledávačům. Je správně nakódovaný, má smysluplný obsah a odpovídá standardům kvality vyhledávačů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@seowebmaster.cz
WWW: seowebmaster.cz

Kontaktní osoba

Luděk Kvapil - Majitel

Mobil: +420 776 582 244
E-mail: info@seowebmaster.cz
Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.