• Detail firmy

Luděk Kožner

Základní popis

Netradiční doplňky do interiérů (osvětlení, hodiny, svícny, vázy, květníky...), výroba vitráží, zakázková malba, dekorativní a reklamní malba.

Adresa

Železný Újezd 2
335 64 Čížkov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44716737
DIČ:  CZ6304010405

Výrobky, činnosti

Osvětlení, hodiny, svícny.

Kontaktní údaje

E-mail: interiery@anebotak.cz
WWW: www.anebotak.cz

Kontaktní osoba

Luděk Kožner - Jednatel

Mobil: +420 602 391 285
E-mail: interiery@anebotak.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

HydroFlora, s.r.o.

Zajišťujeme prodej pokojových rostlin v zemině a hydroponii. Nabízíme i substráty, hnojiva, květníky, nádoby nebo Homeboxy - pěstební stany.

DOMO - ELEKTRO, s.r.o.

Firma DOMO-elektro s.r.o. je oficiálním zastoupením Belgické značky spotřebičů DOMO pro Českou republiku. Dlouhodobě se věnujeme hlavně prodeji malých domácích elektrospotřebičů jako jsou domácí pekárny, mikrovlnné trouby, mixéry, váhy, vysavače, žehličky, fritézy a další. Disponujeme vlastním servisním zázemím a širokou nabídkou náhradních dílů a příslušenství.