• Detail firmy

Luděk Kotáb

Základní popis

Provádíme čištění komínů, vložkování a frézování komínů. Kontroly, revize a pasportizace spalinových cest a komínů. Autorizované měření emisí. Stavíme vícesložkové nerezové, keramické i plastové komíny.

Adresa

Herbenova 730/56
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71584927

Výrobky, činnosti

Provádíme čištění komínů, vložkování

Provádíme čištění komínů, vložkování a frézování komínů. Kontroly, revize a pasportizace spalinových cest a komínů. Autorizované měření emisí. Stavíme

Kontaktní osoba

Luděk Kotáb - Majitel

Mobil: +420 774 160 462
E-mail: ludek.kotab@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

STARSTAV, s.r.o.

Realizujeme stavby nízkoenergetických a pasivních domů, rodinných domů a bytových domů na klíč. Zajišťujeme výstavbu infrastruktury - síťování pozemků nebo terénní úpravy.