• Detail firmy

Luděk Kopřiva

Základní popis

Velkoobchodním a maloobchodním prodejem garnýží a příslušenství se zabýváme od roku 1992. Postupně jsme náš sortiment rozšířili o nabídku bytových doplňků, ložního prádla a dek , nabídku násad, pracovního nářadí a dalšího sortimentu doplňků.

Adresa

Emy Destinové 2
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76194639
DIČ:  CZ 7709033332

Výrobky, činnosti

Velkoobchodním a maloobchodním

prodejem garnýží a příslušenství se zabýváme od roku 1992. Postupně jsme náš sortiment rozšířili o nabídku bytových doplňků.

Kontaktní údaje

Fax: 475 623 459
E-mail: obchod@urbanek-ul.cz
WWW: www.urbanek-ul.cz

Kontaktní osoba

Luděk Kopřiva - Majitel

Telefon: 775 908 602
E-mail: obchod@urbanek-ul.cz
Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!