• Detail firmy

Luděk Jukl

Základní popis

Stavba zdí, plotů, obklad kamenných domů. Spárované zdivo nebo takzvaně na ztracenou spáru. Používáme většinou: žula, pískovec, čedič, opuka, vápenec, droba.

Adresa

Prosetín 146
539 76 Prosetín

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65207289

Výrobky, činnosti

Kamenické práce

Kontaktní údaje

E-mail: jukl.ludek@centrum.cz

Kontaktní osoba

Luděk Jukl - Majitel

Mobil: +420 734 559 910
E-mail: jukl.ludek@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.