• Detail firmy

Luděk Houzar

Základní popis

Prodej velkokuchyňského, obchodního a restauračního zařízení. Dodávky a opravy kompletní technologie potravinářských provozů.

Adresa

Nad Sady 223
387 06 Malenice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64857441

Výrobky, činnosti

gastro vybavení

Kontaktní osoba

Luděk Houzar - Majitel

Mobil: 607 892 642
Mobil: 777 984 192
E-mail: houzar@seznam.cz
WWW: www.gastro.wz.cz
Další firmy v oboru

CH-Tech Věra Chválová

Zabýváme se prodejem, montáží a kompletním servisem chladicí a výčepní techniky. Provozujeme e-shop s obsáhlou nabídkou výčepů, chladících zařízení, vinoték, tepelných čerpadel, mobilních klimatizací a dalších produktů. Našim zákazníkům nabízíme záruční i pozáruční servis a poradenství. Sídlíme v okrese Klatovy, dodáváme však zákazníkům z celé České republiky.

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.