• Detail firmy

Luděk Hanzlík

Základní popis

nekuřácká restaurace - kapacita 100 míst e-shop - vína (bílá, červená, růžová, šumivá) - papírové tašky - dárkové poukazy

Adresa

Jažlovická 1499/38
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66036143
  • Služby

Výrobky, činnosti

Restaurace, víno

Kontaktní údaje

Telefon: +420 739 571 656
E-mail: ludahanzlik@seznam.cz
WWW: www.restaurace-vinarna.cz
WWW: www.restauraceprazanka.cz
WWW: www.vinavino.cz

Kontaktní osoba

Luděk Hanzlík - Majitel

Telefon: +420 739 571 656

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.