• Detail firmy

Luděk Dlouhý

Základní popis

Firma Stavbydlouhý nabízí komplexní služby v oblasti: - - - Kompletní stavby RD - Rekonstrukce staveb a bytů - Bezplatná konzultace - Vypracování cenových nabídek - Zajištění projektové dokumentace

Adresa

Mcely 19
289 36 Mcely

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75458519
DIČ:  CZ75458519

Výrobky, činnosti

Firma Stavbydlouhý nabízí komplexní služby v obl:

- Kompletní stavby RD - Rekonstrukce staveb a bytů - Bezplatná konzultace - Vypracování cenových nabídek - Zajištění projektové dokumentace

Kontaktní údaje

E-mail: stavbydlouhy@seznam.cz
WWW: www.stavbydlouhy.cz

Kontaktní osoba

Luděk Dlouhý - Majitel

Mobil: +420 775 731 706
E-mail: stavbydlouhy@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.