• Detail firmy

Luděk Bříza

Základní popis

Výstavba nových a rekonstrukce starých střech, montáže střešních oken a světlovodů. Realizace dřevěných podlah a jiných konstrukcí ze dřeva

Adresa

S. K. Neumanna 356
273 03 Stochov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71477349

Výrobky, činnosti

Výstavba nových a rekonstrukce starých střech

Výstavba nových a rekonstrukce starých střech, montáže střešních oken a světlovodů. Realizace dřevěných podlah a jiných konstrukcí ze dřeva

Kontaktní osoba

Luděk Bříza - Majitel

Mobil: +420 604 312 855
E-mail: strechy.zak@seznam.cz
WWW: www.strechy-zak.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Zabýváme se lakováním MDF desek, nábytku, dílců z dřeva a plastu. Využíváme profesionální techniku - lakovací kabina SAIMA. Používáme materiály ILVA. Nabízíme výběr ze široké škály barev dle vzorník RAL a NCS.