• Detail firmy

Luděk Brabenec

Základní popis

Nabízím obklady koupelen, štukování, fasády, drobné opravy, pokládání různých druhů dlažby. Postavím dům od základní desky až po střechu s komínem.

Adresa

K Líšnu 121
257 51 Bystřice u Benešova

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87417588

Výrobky, činnosti

Nabízím obklady koupelen, štukování, fasády

Nabízím obklady koupelen, štukování, fasády, drobné opravy, pokládání různých druhů dlažby. Postavím dům od základní desky až po střechu s komínem.

Kontaktní údaje

E-mail: ludabrabenec@seznam.cz
WWW: www.ludek-brabenec4.webnode.cz

Kontaktní osoba

Luděk Brabenec - Majitel

Mobil: 728 450 243

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.