• Detail firmy

LUCRACO s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis a půjčovna elektrického ručního nářadí, zahradní a lesní techniky, kompresorů a tlakové vzduchotechniky. Prodej uhlíků do elektrického nářadí a vysokozdvižných vozíků.

Adresa

Drahobejlova 44
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25031457
DIČ:  CZ25031457
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneumatické nářadí

- prodej, servis, montáž, zn. SCHNEIDER, ATLAS COPCO, ORLÍK, ATMOS včetně montáže rozvodů tlakového vzduchu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 811 009
Mobil: +420 736 621 420
E-mail: luborkracik@gmail.com
E-mail: lucraco@iol.cz
WWW: www.lucraco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubor Kracík - Jednatel

E-mail: luborkracik@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.