• Detail firmy

Lucie Vejražková

Základní popis

Půjčky a úvěry na cokoliv, podnikatelské úvěry, konsolidace, vyplacení exekucí, americká hypotéka.... Bez poplatků předem, bez nahlížení do registru.

Adresa

Dlouhá Lhota 72
263 01 Dlouhá Lhota

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65594797

Výrobky, činnosti

Dáme peníze

Půjčky a úvěry, konsolidace, oddlužení, vyplacení exekuce, americká hypotéka.... Bez poplatků předem, bez drahého volání, bez nahlížení do registru dlužníků. Nabídneme produkt podle vašich potřeb. Žádost je nezávazná, z pohodlí vašeho domova.

Kontaktní údaje

E-mail: damepenize@seznam.cz
WWW: damepenize.webnode.cz

Kontaktní osoba

Lucie Vejražková - Majitel

Mobil: +420 722 081 047
E-mail: damepenize@seznam.cz
Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.