• Detail firmy

Lucie Svobodová

Základní popis

Vedení podvojného účetnictví, externí účetnictví, daňová evidence, zpracování mezd pro malé i velké organizace, zpracování daňového přiznáho k dani z příjmu, DPH, k ostatním daním, apod.

Adresa

Rohozná 393
569 72 Rohozná

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73640671
  • Služby

Výrobky, činnosti

Externí účetní

Vedení podvojného účetnictví, externí účetnictví, daňová evidence(jednoduché účetnictví), zpracování mezd, mzdového účetnictví, daňových přiznání

Kontaktní osoba

Lucie Svobodová - Majitel

Mobil: +420 604 591 273
E-mail: externi-ucetni@seznam.cz
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.