• Detail firmy

Lucie Steinerová

Základní popis

Úklidové služby.

Adresa

Májová 1719/70
350 23 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02230771

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Čištění interiérů vozidel. Pravidelné či jednorázové úklidy domácností,kanceláří a penzionů.Profesionalita,individuálním přístupu,kvalitě služeb,používáme prostředky pro alergiky,šetrné k živ. prostředí s pečetí A.I.S.E .Čištění dětských kočárků.

Kontaktní údaje

E-mail: jana.stein@seznam.cz
WWW: www.ldgroup.cz

Kontaktní osoba

Lucie Steinerová - Majitel

Mobil: +420 732 849 353
E-mail: jana.stein@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO SHINE

Specializujeme se na profesionální mytí a čištění aut. Díky kvalitním přípravkům, které používáme, poskytneme Vašemu vozu tu nejlepší péči. V případě zájmu Vaše auto odvezeme a po vyčištění přivezeme zpět. Máme nejlepší ceny v Pardubicích!

Jan Strouhal - podlahové centrum

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny - plovoucí podlahy, vinylové a korkové podlahy, koberce a PVC. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin, čištění koberců a čalouněného nábytku, renovaci parket a další služby. Naleznete nás nedaleko Jindřichova Hradce.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.