• Detail firmy

Lucie Soukupová

Základní popis

V našem rodinném pekařství nabízíme zákazníkům každý den několik druhů výborného chleba a širokou paletu slaného i sladkého pečiva.

Adresa

Spojovací 90
250 70 Odolena Voda

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01413724
Rok založení:  2013
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Pekařství

Dále u nás můžete zakoupit chlebíčky a další lahůdkářské výrobky, nápoje, cukrovinky, zmrzlinu a další zboží. Naším cílem je prodávat kvalitní zboží za rozumnou cenu a to vše korunovat přátelským přístupem a domácí atmosférou.

Kontaktní údaje

E-mail: LuciSoukupova@seznam.cz
WWW: www.pekarstvi.tk

Kontaktní osoba

Lucie Soukupová - Majitel

Mobil: +420 724 337 336
E-mail: LuciSoukupova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Staročeská pekárna, s.r.o.

Jsme ryze česká firma s více než dvacetiletou tradicí. Provozujeme vlastní podnikové prodejny a zásobujeme i desítky našich odběratelů. Základem našeho sortimentu je chléb zadělávaný žitným kvasem, klasické slané a sladké pečivo podle poctivých receptur. Pečeme různé druhy chlebů, vdolky, pletýnky, vícezrnné pečivo, koláčky, šátečky, obložené bagety a chlebíčky, loupáky, makovky a mnoho dalšího.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Klára Hanžlíková

Nabízíme poctivě ručně vyrobené dorty - slané, sladké i svatební, zákusky, dezerty, chlebíčky, kanapky, obložené mísy čí vánoční cukroví. Zajišťujeme catering pro soukromé i firemní akce, svatby či různé slavnosti.