• Detail firmy

Lucie Košutová

Základní popis

Poskytuji grafické služby. Nabízím tvorbu loga, corporate identity, vizitky, hlavičkové papíry, letáky, plakáty, katalogy, knižní sazbu či ilustrace.

Adresa

Dukelská 979
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72473223

Výrobky, činnosti

Grafika

Kontaktní údaje

E-mail: lucie.kosutova@seznam.cz
WWW: www.luciekosutova.cz

Kontaktní osoba

Lucie Košutová - Majitel

Mobil: +420 739 312 890
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.