• Detail firmy

Lucie Juřenčáková

Základní popis

Provádíme odličování očí, povrchové a hluboké či peelingové čištění pleti. Masírujeme obličej, krk, dekolt, oční okolí a šíje. Barvíme řasy a obočí.

Adresa

Sudkov 223
788 21 Sudkov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74287222

Výrobky, činnosti

Kosmetické služby

Kontaktní údaje

E-mail: kosmetika.spk@seznam.cz
WWW: www.studio-max.cz

Kontaktní osoba

Lucie Juřenčáková - Majitel

Mobil: +420 777 691 987
Další firmy v oboru

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.