• Detail firmy

Lucie Jelínková

Základní popis

Grafické studio Luczidesigne nabízí služby v oblasti kreativního designu, webdesignu, grafiky, tvorba webu, aplikací a SEO služeb.

Adresa

Merhautova 953/75
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74752723
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - tvorba webových stránek

- webdesign, webdevelopment, SEO optimalizace a analýzy, reklamní systémy, registrace do katalogů, redesign webových stránek, CMS - redakční systém.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 553 261
E-mail: info@webovky-seo.cz.cz
WWW: www.webovky-seo.cz
Skype: luczi.designe

Kontaktní osoba

Jelínková Lucie - Majitel

Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.