• Detail firmy

Lucie Daněčková

Základní popis

Velkoobchod a maloobchod. Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí. Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků.

Adresa

Dobrochov 48
798 07 Dobrochov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87782901

Výrobky, činnosti

Poradenská a konzultační činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: daneckova.lucie@gmail.com

Kontaktní osoba

Lucie Daněčková - Majitel

Mobil: +420 774 774 910
E-mail: daneckova.lucie@gmail.com
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.