• Detail firmy

Lucie Čimerová

Základní popis

Poskytování služeb pro rodinu a domácnost, praní, žehlení, úklid domácností. Péče o seniory a děti, zalévání květin, venčení zvířecích mazlíčků.

Adresa

8.Května 95
669 02 Kuchařovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87378558

Výrobky, činnosti

Úklid bytových prostor

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 666 263
E-mail: info@sluzbyvdomacnosti.cz
WWW: www.sluzbyvdomacnosti.cz

Kontaktní osoba

Lucie Čimerová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Pavla Kloparová

Nabízím žehlení prádla s odvozem i dovozem pro jednotlivce, penziony, hotely i restaurace. Zaměřuji se na oblast Brna a přilehlého okolí.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.