• Detail firmy

Lucie Bončová

Základní popis

Nově otevřené thajské masáže v centru metropole. V našem masážním salonu se o Vás postarají vyškolené terapeutky a masérky s letitými zkušenostmi.

Adresa

Šťáhlavice 210
332 04 Šťáhlavice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88195929

Výrobky, činnosti

Thajské masáže

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 440 036
E-mail: info@salonsamui.cz
WWW: www.salonsamui.cz

Kontaktní osoba

Lucie Bončová - Majitel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.