• Detail firmy

Lucie Bončová

Základní popis

Nově otevřené thajské masáže v centru metropole. V našem masážním salonu se o Vás postarají vyškolené terapeutky a masérky s letitými zkušenostmi.

Adresa

Šťáhlavice 210
332 04 Šťáhlavice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88195929

Výrobky, činnosti

Thajské masáže

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 440 036
E-mail: info@salonsamui.cz
WWW: www.salonsamui.cz

Kontaktní osoba

Lucie Bončová - Majitel

Další firmy v oboru

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.