• Detail firmy

Lucernička s.r.o.

Základní popis

Prodej řezaných i hrnkových květin a vytváření květinových vazeb ke všem příležitostem. Květinová výzdoba interiérů, svatební vazba.

Adresa

Štěpánská 704/61
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27953971

Výrobky, činnosti

Květinová výzdoba interiérů

Prodej řezaných i hrnkových květin a vytváření květinových vazeb ke všem příležitostem. Květinová výzdoba interiérů, svatební vazba.

Kontaktní osoba

Silvie Žampová Hrubá - Majitel

Mobil: +420 737 419 111
E-mail: info@lucernicka.cz
WWW: www.lucernicka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.

KVĚTINY FLOWERY

Zabýváme se výrobou květinových dekorací - aranžmá. Realizujeme svatební kytice, smuteční květiny, květinové dary a zdobíme interiéry. Nabízíme řezané, exotické či pokojové květiny, sušené dekorace.