• Detail firmy

LUCCO a.s.

Základní popis

V počátcích své činnosti se společnost zaměřila na oblast dodávek výpalků pálených kyslíkem na CNC strojích, později tuto oblast rozšířila o výpalky z tenkých plechů pálených plazmými a laserovými CNC stroji.

Adresa

Velké Albrechtice 242
742 91 Velké Albrechtice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27814548

Výrobky, činnosti

dodávek výpalků pálených kyslíkem

dodávek výpalků pálených kyslíkem na CNC strojích, později tuto oblast rozšířila o výpalky z tenkých plechů pálených plazmými a laserovými CNC stroji

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 245 504
Telefon: +420 556 455 131
Fax: +420 556 410 803
E-mail: lucco@lucco.cz
WWW: www.lucco.cz/

Kontaktní osoba

RNDr. Ivo Tvardek

Telefon: +420 556 455 132
E-mail: tvardek@lucco.cz

Ing. Rudolf Bochenek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

MIKRA METAL s. r. o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu ocelového i hliníkového. V naší nabídce naleznete nerezové ocelové a hliníkové plechy a svitky, ocelové tyče, hliníkové desky, příruby, nerezové a hliníkové jekly, ocelové kulatiny, bezešvé trubky, svařovaná kolena, ocelové T-kusy, hliníkové trubky kruhové, ocelové duté tyče, nerezové svařované tyče, čtyřhrannou i šestihrannou ocel a mnoho dalšího.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.