• Detail firmy

LUCATEC s.r.o.

Základní popis

E-shop se specializuje na prodej kvalitních matrací do postelí, dřevěných postelí z masivu. Dále lamelové rošty a lůžkoviny. Veškeré zboží je možné vyrobit na zakázku zákazníka jako ATYP. Více než 500 ks matrací a postelí skladem!

Adresa

Pisárecká 480/11
603 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60753048
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Anatomické polštáře

Kontaktní údaje

E-mail: webmaster@lucatec.cz
WWW: www.amoruvsen.cz

Kontaktní osoba

Roman Knebl

Telefon: 543 212 855
Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.